Customer Care Agent (40 uur)

Customer Care Agent (40 uur) - Salesupply

Ons Customer Care Team is per direct op zoek naar een nieuwe collega. Ben jij servicegericht en hou je van een leuke uitdaging? Dan zoeken wij jou!

In het kort
Nijmegen
9.00 -18.00 uur
€10,50 per uur instap
40 uur per week
MBO werk- en denkniveau

Wat ga je doen?
Als customer care medewerker ben jij de belangrijkste schakel tussen onze nationale en internationale klanten en zijn consumenten. Wij staan klanten niet alleen te woord via mail en telefoon, maar ook via social media kanalen en chat. Vindt jij het leuk om mensen te woord te staan en denk jij graag in oplossingen? Ben je een echte teamplayer?  Ben jij klaar om nieuwe uitdagingen aan te gaan en kansen te grijpen? Word dan onderdeel van ons wereldwijde, jonge en dynamische team.

Wat wij bieden

  • Een leuke bonus bovenop je loon

  • Werken binnen kantoortijden
  • Een functie voor 40 uur per week
  • Trainingen om jouw skills te verbeteren
  • Een goede pensioenregeling
  • Naast de wettelijke 20 vrije dagen,nog  5 extra dagen
  • Zicht op een contract voor onbepaalde tijd
  • Gezellige borrels en leuke bedrijfsfeestjes!

Het team
Je werkt als klantenservice medewerker, in een fijn en hecht team in Nijmegen. Het is een divers team dat veel voor elkaar over heeft en waarbinnen een goede sfeer hangt, maar ook een team waar hard werken en kritisch meedenken de norm is.

Werktijden
De openingstijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur, binnen kantoortijden.

Interesse? 
Mooi! 

Mail dan je motivatiebrief en uitgebreid CV naar d.vanloon@salesupply.com t.a.v. Devlinn van Loon.
Denken we dat jij binnen het team kunt passen, dan nemen we persoonlijk contact met je op. We verwelkomen je daarna graag zo snel mogelijk. 

Acquisitie op basis van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 

Terug

Contact

Contact